Coś dla niej na Walentynki!

15:58Zbliża się jedno z najbardziej komercyjnych świąt, ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH! Panowie i Panie, już tylko kilka dni zostało, żeby kupić coś swojej drugiej połówce, a ja śpieszę z dobrą radą :) Nie byle jaką radą, bo radą dla męskiej części!

Sięgnąłem po radę do profesjonalistów i okazuje się, że potrzeby kobiet wcale nie są aż tak skomplikowane, jak mogłoby nam się wydawać. Skupmy się może na prezentach mniej oklepanych. Jednak Walentynki wprowadzają pewnego rodzaju nastrój na kupowanie dla swojej kobiety biżuterii, czy ładnej bielizny. Może by tak kupić bardziej funkcjonalny prezent?

Wybór jest dość rozbudowany, ale tak jak wspominałem, nie jest aż tak źle ;) Największym plusem dni dzisiejszych jest produkt podany na tacy bez wychodzenia z domu. Wchodzimy na stronę Saturna, czy Media Markt, a tam przed nami rozwija się wachlarz możliwości. Od lusterek, przez prostownice i suszarki, aż na lokówkach i depilatorach kończąc. Jeśli nie możesz zamówić przez internet, idź do sklepu, tam na pewno ktoś miły z obsługi pomoże i z pewnością doradzi.

Kilka przykładów ode mnie:

1. Suszarka

Suszarka BABYLISS 6610 DENie oszukujmy się, każda kobieta posiada suszarkę. Nie każda zaś jest pierwszej świeżości. Może warto o to zadbać i sprawić jej nową?


2. Wszelkiego rodzaju lokówki, lokówko-suszarki, w zestawach i bez. Poważnie, to działa ;)

Lokówko-suszarka BABYLISS BeLiss 2736E
Prosta w obsłudze, wymienne końcówki, funkcjonalna, niewielka, idealna do podróży i do użytku codziennego - wszystko w jednym, czego chcieć więcej?

Lokówka BABYLISS C1201E + Lustro kosmetyczne 775148

Kolejna lokówka, tym razem automatyczna w zestawie z lusterkiem. Nie jestem ekspertem, ale z tego, co zdążyłem się o niej dowiedzieć, to jest prawdziwym majstersztykiem wśród lokówek. Wydajna, szybko się nagrzewa i bardzo bezpieczna, co ponoć zapewnia ceramiczna powłoka.


3. Prostownica
Ile kobiet, tyle różnych włosów i czasem tego wszystkiego nie rozumiem, ale prostownica potrafi czasami zmienić naszą wybrankę nie do poznania. Mało kto się z tym nie zgodzi :) Klasycznie, mnogość funkcji nie pozwoli spalić włosów, ani przypadkowo uszkodzić innych części ciała. 


Pamiętajmy jednak, Panowie! Trzeba też nagradzać i siebie. Każdy z nas również lubi różnego rodzaju gadżety. Na przykład taki trymer. Warto dostosować go do własnych potrzeb, ale aktualnie dostępny zaskoczyły mnie. 

Trymer BABYLISS E846E
Dostosowuje się do kształtu twarzy, 30 różnych opcji "podkaszania" zarostu. Genialna opcja. Ja kupuję :)


Strzyżarka BABYLISS E951E PRO 45Łatwe regulowanie, zgrabna, zasilanie akumulatorowe, idealna dla tych, którzy sporo podróżują.

Pamiętajmy zatem o swoich kobietach, ale nie zapominajmy o sobie, bo przecież każdy z nas lubi otrzymywać prezenty, czemu zatem nie sprawiać ich sobie samemu?

Pozdrawiam i życzę udanych Walentynek!You Might Also Like

1 komentarze

  1. Super propozycje :) Ja sama myślę nad kupnem nowej prostownicy :)

    Pozdrawiam
    ifeelonlyapathy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Subscribe