Hello, it's winter

14:47Święta powoli pukają nam do okien, a ja ciągle ich nie czuje!? Też tak macie? Im starszy jestem, tym mniej je czuję. 

Coraz więcej obowiązków + coraz mniej czasu = mniej świąteczne Święta, niż poprzednio

Doskonale pewnie zdajecie sobie sprawę, jak to wygląda. Wiecie, że beztroskie czasy, albo minęły, albo powoli odchodzą w zakamarki naszej pamięci.

Ale, nie mogę tak tylko źle pisać o Świętach, bo to przecież Święta i jednak, jak przychodzi co do czego, to jest ok. Nawet ta naciągana, miła atmosfera itd., ej, ale wszyscy mimo wszystko starają się, jak najlepiej mogą, żeby nie było niepotrzebnych spin. Babcia jakoś mniej namawia do jedzenia, bo przecież to ŚWIĘTA, to się JE :D, te życzenia, chociaż naciągane i nienaturalne, to jednak mają w sobie klimat i choć trochę szczerości.

W końcu przecież możemy też się spotkać z tymi, którzy nie należą do naszej rodziny, a jednak zależy nam, żeby się z nimi spotkać, wymienić drobiazgami, małymi, bądź większymi prezentami, wypić grzańca na mieście, czy obejrzeć Kevina.
Kochajmy się, nie dlatego, że Święta, ale dlatego, żebyśmy zawsze mieli z kim je spędzać :) Piszę to wiedząc, że i tak prawdopodobnie mało kto dojedzie dotąd wzrokiem, ale jeśli to się stało, to... spoko, dziękuje i zapraszam ponownie!

Tymczasem zostawiam Was z elegantszym mną, lubię tak. Pięknych świąt w gronie najlepszych i pozytywnego Sylwestra. Enjoy ;*


FACEBOOK             INSTAGRAM

fot. Zuzanna Kondziołka <3
_________________________________

płaszcz - H&M, lecz modyfikowany ;)
spodnie - ZARA
buty - BAYLA
sweter - H&M
koszula - Wólczanka
krawat - Marthu
kaszkiet - H&MYou Might Also Like

0 komentarze

Subscribe