Suspended

00:22


Mam problem, bo nie wiem o czym napisać... Mam powiedzieć, że robi się cieplej? Spoko, robi się cieplej, ale co to zmienia? Nic. 

I tak tego nikt nie czyta.. :D Tak, czy inaczej, dużo dobrego dzieje się ostatnio w moim życiu i chciałbym się dzielić takimi rzeczami, ale to i tak są jakieś moje małe sukcesy, które dla Was, potencjalnych czytelników moich wypocin, są zupełnie bezwartościowe. Nie będę więc o tym pisał!

Sam sobie nasunąłem temat. Jak pięknie może być, kiedy potrafimy się cieszyć z małych osiągnięć, które niejako prowadzą do jakiś większych celów. Każdy je ma. Nie każdy jednak potrafi docenić malutkie plusy, z kolei potrafi wyolbrzymić jedno potknięcie do niesamowicie wielkiej rangi. Ktoś kiedyś powiedział, że uczymy się na błędach, że porażki są po to, żeby się po nich podnieść i iść dalej z większą siłą. Jasne, zgadzam się, ale sukces motywuje jeszcze bardziej (przynajmniej mnie). 

Chciałbym, żeby seria powodzeń się nie kończyła. Nie jest to możliwe, więc może ograniczmy ilość niepowodzeń do minimum, też średnio wykonalne. Wniosek jest prosty - korzystajmy z życia, jakie otrzymaliśmy, nie bójmy się podejmować odważnych decyzji, pokazujmy innym, że można przeżyć swoje życie pięknie -  z uśmiechem na twarzy, mimo tych malutkich potknięć. 

Co do looku - look, jak look, każdy widzi, ale na kod uncle_ciech macie zniżkę w sklepie Daniela Wellingtona na 15%! Można skorzystać, można się częstować :) Ja się mega jaram współpracą z DW. Dziękuję pięknie za takie ładne prezenty! Pozdrawiam i miłego.


FACEBOOK            INSTAGRAM
fociła Ciocia Ania <3

_______________________________________________

Zegarek - Daniel Wellington
koszula - H&M
spodnie - Pull & Bear
buty - VENEZIA
skarpetki - Many Mornings

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe