Red Accent

13:19


Nie nadużywam słowa przyjaciel, bo ma wg mnie w sobie jakieś sacrum. Nie bójmy sie powiedzieć, ze ten tytuł należy się, a raczej powinien należeć się niewielkiej ilości osób w naszym życiu. "Posiadanie" kogoś, kto zostanie powiernikiem Twojego życia, to piękny dar, ale rownież obowiązek ;) Niepisany obowiązek ofiarowania swojego czasu. Przyjaciół przecież nigdy się nie szuka, Oni po prostu są, jakby byli od zawsze. Nie czułem nigdy momentu, w którym ktoś stał się moim przyjacielem - po prostu nim był. Przyjaciele to najważniejsze osoby w naszym życiu. Jest to moje subiektywne zdanie, ale watpię, by ktoś mógł się z nim nie zgodzić.

Często spotykam ludzi, którzy zwyczajnie w świecie tych przyjaciół nie maja. Brak tego chociażby jednego, prawdziwego powiernika, moze sprawić, iz nasze życie nie bedzie miało głębszego sensu. Jest moment, kiedy ktoś taki sie pojawia (to rzecz jasna proces, ale mimo wszystko, w którymś momencie to sie dzieje), to moment, który muszą czuć nawróceni ludzie. Potrzeba -> spełnienie, prozaiczny proces, a jaki ważny na płaszczyźnie relacji z drugim człowiekiem ;) Każdemu życzę, by miał kogoś takiego, prawdziwego przyjaciela, któremu może powiedzieć o najciemniejszych zakamarkach siebie, pomoc, kiedy trzeba, śmiać się z pierdół itd. Przyjaciel przecież tkwi w każdym dobrym człowieku, trzeba go tylko tam odnaleźć! Dawaj, a otrzymasz więcej ;)

Dobra, nagadałem się, wylałem swoje myśli, fajnie. Stylizacja, jaka jest każdy widzi ;) Osobiście ją uwielbiam, ale to po raz kolejny moje subiektywne zdanie XD Pozdrawiam Misie i enjoy!!


FACEBOOK          INSTAGRAMfotografie wykonywała Zuzanna Kondziołka!

__________________________________________

Koszula - Wólczanka
Kamizelka - TK MAX
Spodnie - ZARA
Buty - Bayla
Skarpetki - MANY MORNINGS

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe