Beetroots.

15:21Nie chcielibyście czasem wziąć i rzucić wszystkim o ścianę? Mam czasami wrażenie, że jest mnóstwo rzeczy w moim życiu, które robię zupełnie niepotrzebnie, a gdybym zaprzestał ich wykonywania... nic by się nie stało! A może nawet stałoby się na plus? Katastrofa, jakimi musimy otaczać się ludźmi, żeby iść dalej, bądź sprawiać wrażenie "poukładanych", idących prawidłową ścieżką. Im starszy się staje, tym trudniej mi z niej zejść, a co najgorsze, im mam więcej lat, tym mniej wypada mi robić pewne rzeczy (przynajmniej taka wisi opinia). 

Tak sobie siedzę w autobusie i myślę, ile razy musiałem podjąć decyzje zgodną ze zdaniem bliskich, a zupełnie sprzeczną z moimi poglądami. Kto wie, może od tej decyzji wiele zależało, a musiałem iść w inną stronę. Mimo wszystko starajmy się obierać kierunki, które nam odpowiadają, a nie te, które musimy. Wiadomo, że życie często pisze własne scenariusze, które nie są nam na rękę, ale... działajmy dla siebie, a nie dla innych.

Ja wiem, że to temat oklepany, ale poruszam kwestie, ktore w danej chwili jakoś przychodzą mi na myśl, albo męczą, bądź aktualnie mam rozmkminy na dany temat.

 Jeśli macie jakieś swoje zdanie w tej kwestii, może totalnie sprzeczne, albo właśnie podobne - piszcie na fejsie, czy gdzie Wam wygodniej, chętnie poczytam i pogadam ;p tymczasem zostawiam Was z buraczano-kwiecistym lookiem, enjoy!


FACEBOOK             INSTAGRAMMarynarka - H&M
Spodnie - Bershka
Mucha - KOROL'OV
Skarpetki - Many Mornings
Buty - Conhpol

________________________________________

a foteczki - Arek Stokłosa <3

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Masz rację, podzielam twoje zdanie ;)
    Super wyglądasz, mucha nadje takiej 'inności" :D
    Zapraszam do mnie fotmagstyle.blogspot.com ;)

    OdpowiedzUsuń

Subscribe