Zubielove

15:24
Uwaga, to jest włam! Można to też nazwać postem gościnnym, ale włam jest bardziej spektakularny. Ciechu nosi moje ubrania, a ja z chęcią napiszę coś więcej o nich i o stylizacji. To dopiero połączenie, bloger tworzy stylizacje, a inna blogerka/projektantka komentuje jego stylizacje! 
Wojtek w ubraniach zaprojektowanych przeze mnie wygląda świetnie! Podczas procesu tworzenia kolekcji myślałam o takich mężczyznach jak on. Postawmy sprawę jasno, to nie są ubrania dla każdego! Spodnie jeansowe w kant z mankietem i krótkimi nogawkami nie będą pasowały niskiemu facetowi z brzuszkiem. Wojtek jako szczupła pietruszka wygląda w nich bardzo dobrze, a przy tym jest świadomy tego co nosi. Nonszalanckie połączenie jeansu, skóry i koszulki z przedłużonym tyłem wygląda jak wyjęte z ulic Londynu. Niby, że wcale się nie zastanawiałem co mam na sobie, ale jednak dokładnie przemyślałem co założę. Co najważniejsze jeansy połączył ze wzorzystymi skarpetkami i personalizowanymi Superstarami (pewności siebie mu nie brakuje). 
Cieszę się, że ta stylizacja tak wchłonęła ubrania z kolekcji FOREST|CITY. Koszulka z przedłużonym tyłem to drugi element mojego projektu i kolejne ryzyko. Wojtek jednak wyszedł z tego obronną ręką jak Mariolka. Zachował się również jak Shrek, bo jak cebula postawił na warstwy. 
Efekt - niewymuszona nonszalancja i podkreślenie własnego, oryginalnego stylu. Pewny siebie facet w dobrej jakości ubraniach. 
Koniec włamu, a ja zamiast coś ukraść tylko dodałam coś od siebie. Chyba nie będzie ze mnie dobry bandzior. 

XOXO, Dominika 
spodnie - ZUBIELOVE
bluzka - ZUBIELOVE
bluza - ZARA
kurtka - A. Kubrak

__________________________________You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe