Back to the Childhood

15:04W każdym z nas jest cząstka dziecka, prawda? Chciałbym, żeby każdy z nas odkrył w sobie mniejsze, bądź większe pokłady tej niewinnej radości. Czegoś, co wytwarza w nas to przyjemne ciepło bezpośrednio wiążące się z czasami, kiedy nie było problemów, kiedy nie było obowiązków i liczyło się tylko to, żeby się dobrze bawić. Wiadomo, że te czasy już nie wrócą, ale to nie znaczy, że sami sobie nie potrafimy ich stworzyć raz na jakiś czas. Rzecz jasna, nie każę nikomu biegać w stroju rekina, czy jednorożca po mieście, ale odnajdźmy w sobie te dziecięce pasje.

O facetach mówi się "duże dzieci". TAK JEST! Nie oszukujmy się, ta mniej piękna płeć ma gdzieś w środku potrzebę głupiego wyładowania swoich emocji. Nie zabraniajcie nam, dziewczyny, bo do Was się teraz zwracam, czasami się poważnie powydurniać, spotkać z kumplem na wieczór z piwkiem i konsolą, czy yyyy... przywdziać stroju rekina? Same macie w sobie cząstkę dziecka, ale mam wrażenie, że Wam jest ją jakoś ciężej wydobyć. Nie bójmy się jej pokazywać, bo to ciągle znaczy, że nie zostaliśmy wciągnięci w ten niefajny wir pogoni za złudnym szczęściem. Najważniejsze, by mieć u boku kogoś, z kim możemy podzielić wspólną zajawkę, z kim możemy pójść w "tan" i śmiać się z szarości życia ;)

Jakie są Wasze sposoby na odnalezienie tej niewinnej cząstki?


FACEBOOK         INSTAGRAM

modeleczka - Iga Zubiel z Almost Twins <3 i ja :D

You Might Also Like

2 komentarze

  1. świetny, pozytywny post :)

    OdpowiedzUsuń
  2. zdjecia mają super klimat ten plac zabaw i wasze przebrania przypominają o moim i pewnie nie tylko moim dzieciństwie :)

    OdpowiedzUsuń

Subscribe